Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  Zingaspray 500 ml

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 44619
  EAN:5414335130120
  Značka: Zinga
  Novinka

   

  ZINGA SPRAY obsahuje 96% zinku v suchém filmu. Je ideální pro opravu a korekci poničených či ošetřených povrchů pomocí tepelné galvanizace.

  ZINGA představuje systém „galvanizaci zinkem za studena.“ Zinková vrstva zajišťuje katodickou ochranu ocele, t.j. zinková vrstva koroduje namísto ocele pod touto vrstvou, zinek koroduje v podstatě pomaleji než ocel. Při poškrábání zinkové vrstvy nedochází k šíření koroze pod zinkovou vrstvou. Výhodou této metody galvanizace je užití v terénu. Používá se jako primární nebo finální antikorozní ochrana ocelových konstrukcí. Dále se používá k opravám zkorodovaných nebo poškozených galvanizovaných a pozinkovaných ocelových součástí.

   

  Lzez použít na nátěry ocelových konstrukcí v terénu bez potřeby jejich demontáže , opravy ocelových součástí galvanizovaných klasickou teplou metodou, přičemž dochází k obnově katodické ochrany, je možné ji aplikovat i na mírně zkorodované části, tzn., že často odpadá povrchová úprava před aplikací. Existující povrch nátěru ZINGA je možné renovovat novými vrstvami, přičemž nový povrch je stejně kvalitní jako původní, nedochází k separaci vrstev.

  ZINGA je výborný základní nátěr, pokud se vyžaduje finální úprava jinými nátěrovými hmotami , vrstva nátěru ZINGA vytváří tvrdou oxidační bariéru s vysokou odolností vůči tzv. bílé korozi, která normálně postihuje klasicky zinkem galvanizované komponenty. Má výbornou přilnavost k oceli, i při poškození obrušováním se nátěr neolupuje. Nátěr systémem ZINGA je možné aplikovat i ve vlhkém prostředí a při mrazu.

  Nátěrová hmota ZINGA je jednosložkový kompozit obsahující elektrolytický zinkový prach o čistotě 99,995%. Další složky produktu tvoří syntetické pryskyřice, pigmenty a aromatické rozpouštědla. ZINGA je svým složením nesrovnatelná s většinou jiných dvousložkových sprejových nátěrů (většinou obsahují izokyanáty) a nátěry obohacené zinkem. Čistota zinkového obsahu zaručuje nepřítomnost olova a kadmia. Produkt neobsahuje toluén, xylén a nebo methyl-ethyl-ketóny (MEK).

  Vydatnost:  4 m2/kg